Hotelové ubytování

Ubytování hostů Masarykovy univerzity a veřejnosti zajišťujeme v těchto objektech:

Aktuality

Rekreační středisko Cikháj má nového majitele

6. listopadu 2019

Novým majitelem rekreačního střediska Cikháj, jehož provoz byl pro univerzitu dlouhodobě ztrátový, je společnost Eido rent s.r.o., která objekt od univerzity koupila v aukci za pět milionů korun. Objekt bude i po změně majitele dál sloužit pro rekreační účely a nový majitel nabízí zájemcům z Masarykovy univerzity možnost ubytování. Pro vzdělávací a výukové kurzy a pobyty bude nadále univerzita využívat vlastní Univerzitní centrum v Telči.

Zdroj: Newsletter pro zaměstnance, listopad 2019

Ing. Zdeněk Čížek, ředitel

Odstávka pevná síť kolej Klácelova

25. října 2019

Na koleji Klácelova proběhne v průběhu čtvrtku 31. 10. 2019 několikahodinová odstávka internetu poskytovaného prostřednictvím pevného připojení PKS Aneta (kabelem), z důvodu naléhavé potřeby změny IP adresace. Internet v síti WiFi (eduroam i Hotel-SKM) zůstane funkční.

Snahou bude dobu odstávky minimalizovat.

Po zprovoznění pevné sítě bude nutno si znovu registrovat váš počítač v systému PKS Aneta a získat novou IP adresu, jinak internet nebudete mít funkční.

Ing. František Dočekal, vedoucí UTS a IT

Další aktuality...

Další služby

V aule areálu kolejí Vinařská, která je vybavena audiovizuální technikou, lze pořádat konference a semináře s možností zajištění občerstvení i rautů. Konference a školení je možno pořádat také v prostorách Univerzitního centra Šlapanice s možností využití vybavených učeben, ubytování, stravování a dalšího vyžití.

Firemní a sportovní akce, rodinné rekreace a oslavy lze uspořádat v penzionu Cikháj v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy.