B&B HOTEL UNIVERSITY BRNO

Kapacita hotelového ubytování je 56 dvoulůžkových pokojů, 4 třílůžkové a 2 čtyřlůžkových. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a kuchyňku. Ve všech pokojích je možnost WiFi eduroam a WiFi Hotel-SKM.

Ubytování je včetně snídaně, obědy a večeře lze zajistit v bufetu nebo menze Vinařská.

Ubytování na studentských pokojích nabízíme v období letních prázdnin. V průběhu akademického roku pouze dle dostupné kapacity.

K parkování osobních vozidel slouží parkoviště u hotelu. Provoz parkoviště se řídí provozním řádem . Pro hotelové hosty je parkování zdarma (kromě období MotoGP ČR). Parkovací kartu pro opakovaný vjezd obdržíte na recepci hotelu oproti záloze 100 Kč.

Jsme členy Asociace hotelů a restaurací České republiky. Jsme členy Asociace hotelů a restaurací České republiky.

Najdete nás

Poblíž brněnského výstaviště. Spojení tramvají č. 1 od hlavního nádraží - zastávka Lipová, spojení z Univerzitního kampusu Bohunice trolejbusem č. 25 - najít na mapě.

Ceník

aktuální ceník ubytování

Rezervace pro hosty MU

Heisler Petr: 549 49 2705
e-mail: hotel(tečka)vinarska(zavináč)skm(tečka)muni(tečka)cz

Kontakt

adresa: Vinařská 470/5c, 603 00 Brno
recepce: 549 49 2713
budova hotelu budova hotelu hotelový pokoj - předsíň hotelový pokoj - předsíň koupelna kuchyňka parkoviště 2-lůžkový hotelový pokoj 2-lůžkový hotelový pokoj 2-lůžkový hotelový pokoj 2-lůžkový hotelový pokoj 2-lůžkový hotelový pokoj 2-lůžkový hotelový pokoj 2-lůžkový hotelový pokoj 2-lůžkový hotelový pokoj recepce dvoulůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení mimo pokoj dvoulůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení mimo pokoj kuchyně sociální zařízení kuchyňka u 4-lůžkového hotelového pokoje koupelna hotelového pokoje 4-lůžkový hotelový pokoj 4-lůžkový hotelový pokoj 4-lůžkový hotelový pokoj

B&B HOTEL UNIVERSITY BRNO depandance

Slouží k dlouhodobému ubytování lektorů a hostů MU. Byty jsou v areálu kolejí Vinařská mezi bloky A3 a A2. V prvním podlaží jsou tři jednolůžkové pokoje s přípojkou na internet a TV. Společné je sociální zařízení a prostorná kuchyň vybavená nádobím, myčkou, troubou a chladničkou. Z kuchyně je vchod na lodžii.

V přízemí je druhý jednopokojový byt s kuchyňkou a sociálním zařízením. Pro obyvatele bytů je k dispozici pračka se sušičkou, sklad a sušárna.

Ceník

aktuální ceník ubytování

B&B HOTEL UNIVERSITY BRNO depandance vstup B&B HOTEL UNIVERSITY BRNO depandance předsíň B&B HOTEL UNIVERSITY BRNO depandance kuchyň B&B HOTEL UNIVERSITY BRNO depandance koupelna B&B HOTEL UNIVERSITY BRNO depandance WC pokoj L503 pokoj L503 B&B HOTEL UNIVERSITY BRNO depandance přízemí - pokoj L504 B&B HOTEL UNIVERSITY BRNO depandance přízemí - pokoj L504