Aktuality internet

Spuštění WiFi Hotel-SKM na kolejích a v hotelech SKM MU

17. dubna 2019

Dnešním dnem 17. 4. 2019 byl v objektech SKM MU (převážně kolejích a hotelech) spuštěn systém pro přístup na internet pro neuniverzitní ubytované klienty WiFi Hotel-SKM.

Síť není určena univerzitním osobnám, které pro přístup do internetu mohou využít WiFi eduroam.

Nový vzhled přihlašovací stránky

19. května 2017

Přihlašovací stránka ke službám:

- WebKredit

- PKS Aneta

a dalším službám Masarykovy univerzity, které pro ověření identity uživatelů vyžadují UČO a sekundární heslo, bude mít od úterý 24. května 2016 nový vzhled.

Na funkci se nic nemění, přihlašovací údaje uživatelů zůstávají stejné. Náhled původní a nové verze přihlašovací stránky najdete na wiki.ics.muni.cz.

Eduroam - změna nastavení

11. dubna 2017

12. dubna 2017 dopoledne dojde ke změně v nastavení sítě EDUROAM na celé MU. Pokud budete mít problém s připojením, využijte prosím pro opravu konfigurační nástroj https://cat.eduroam.org/. Změny se netýkají sítě MUNI, ale pouze EDUROAM.

Podrobnější informace na wiki.ics.muni.cz.

Ing. František Dočekal, vedoucí UTS a IT

Zvýšení limitu pro pevné připojení PKS

16. prosince 2015
Od 15.12.2015 došlo ke zvýšení limutu dat pro pevné připojení PKS (Aneta) z 10 GB / 1 den na 15 GB / 1den. Blíže PKS / Omezení na síti...