Aktuální volná lůžka

Aktuální počet volných lůžek ke dni 14. dubna 2017.

kolej muži ženy poznámka
Klácelova 3 3 M: 3x3 Ž: 2x3lůžkový pokoj
Komárov - bří. Žůrků 8 11 2 a 3-lůžkový pokoj
Komárov - Sladkého 5 5 2-lůžkový pokoj
Komárov - Lomená 3 5 2-lůžkový pokoj
Kounicova 8 4 2-lůžkové pokoje + M:4-lůžkové pokoje
Mánesova 2 5 2-lůžkový pokoj
nám. Míru 5 4 4lůžkové pokoje
Tvrdého 4 3 M:2L(průchozí)+3L pokoj Ž: 2+3+4lůžkový pokoj
Veveří 0 1 3-lůžkový pokoj
Vinařská 5 4 2 a 4lůžkové pokoje

Postup pro získání volného lůžka:

Studenti MU

V současné době je rezervace lůžka možná pouze zasláním žádosti z univerzitního mailu s uvedením UČO na adresu koleje(zavináč)skm(tečka)muni(tečka)czV žádosti uveďte preferovanou kolej a datum nástupu a ukončení ubytování. O koleje si žádejte nejdříve týden před požadovaným nástupem, minimální délka ubytování je jeden měsíc. Rezervace bude potvrzená mailem, ve kterém vám také zašleme informace týkající se nástupu na kolej.

Studenti jiných VŠ

Ubytování poskytujeme i pro studenty jiných VŠ. V žádosti zaslané na koleje(zavináč)skm(tečka)muni(tečka)cz je nutné kromě požadované koleje, data nástupu a ukončení ubytování, uvést i VŠ, kterou studujete a osobní údaje (jméno, datum narození, trvalé bydliště, číslo OP/pasu). O koleje si žádejte nejdříve týden před požadovaným nástupem, minimální délka ubytování je jeden měsíc. Rezervace bude potvrzená mailem, ve kterém vám také zašleme informace týkající se nástupu na kolej.

Krátkodobé ubytování

Krátkodobé ubytování je zatím možné rezervovat pouze do 16.9. v koleji bří.Žůrků, Sladkého, Mánesova, Klácelova a Vinařská. Lůžko lze rezervovat u ubytovatelky příslušné koleje. Ceník krátkodobého ubytování zde. Rezervace od 19.9. budou možné v závislosti na obsazenosti kolejí.