Kdo jsme a co je naším cílem

Ředitelství SKM na Vinařské

SKM MU je účelové zařízení univerzity, které zajišťuje provoz stravovacích a ubytovacích zařízení pro akademickou obec i veřejnost. Pro vaše společenské akce, konference či semináře zajistíme jak jednodušší občerstvení, tak také cateringové služby na vysoké úrovni.

Naším cílem je vaše spokojenost.

SKM MU je řízena ředitelem, jemuž podléhají vedoucí jednotlivých útvarů a provozů - organizační struktura SKM MU.

Najdete nás

Ředitelství SKM MU sídlí v areálu kolejí Vinařská 472/5b, 603 00 Brno - najít na mapě. Nabídku našich služeb najdete na tomto webu www.skm.muni.cz.

SKM MU v číslech

• Lůžková kapacita kolejí je cca 4 041 lůžek, dále nabízíme ubytování pro domácí i zahraniční lektory ve 3 lektorských domech s kapacitou cca 60 lůžek. Veřejnosti jsou také nabízeny služby Garni hotelu Vinařská, hotelu Kounicova a hotelu Komárov.
  • Pro výuku lze využít Univerzitní centrum Šlapanice, které disponuje 72 lůžky, stravovacím zařízením a učebnami.
  • Pro rekreaci zaměstnanců, studentů i hostů z řad veřejnosti lze využívat Penzion Cikháj s 60 lůžky a s možností zajištění celodenního stravování.
  • dále poskytujeme stravovací služby ve 4 menzách a 11 bufetech. Denně se ve špičkách v těchto zařízeních vystřídá až 10 000 klientů.
  • Zaměstnáváme téměř 300 kmenových pracovníků a externistů.