Aktuality obědy pro veřejnost

Prodej vítězných vín na všech bufetech a menzách MU

13. prosince 2018

Vážení hosté,

od čtvrtka 13. 12. si můžete zakoupit na všech bufetech a menzách MU vítězná univerzitní vína.

V prodeji jsou:

Slavnostní víno červené Cuvée MUNI 100 v dárkové kabelce za 360 Kč
Studentské univerzitní víno bílé Ryzlink rýnský v dárkové krabičce za 150 Kč

Obnovení provozu bufetu Veveří

9. listopadu 2018

Vážení strávníci,

od pátku 16. 11. bude obnoven provoz pouze bufetu Veveří s prozatímní otevírací dobou PO - Pá do 15:00 hod.

MobilKredit 2 - změna aplikace

17. října 2018

Vážení strávníci,
u mobilní aplikace MobilKredit pro stravovací služby došlo ke změně.

Pro správnou funkci je třeba provést novou instalaci aplikace MobilKredit 2. Týká platformy Android i iOS.

Původní aplikace MobilKredit (autor Lukáš Novák / AstrumQ Interactive) již není podporována a doporučujeme ji odinstalovat.

Roman Tancoš, manažer provozu stravovacích služeb

Informace pro studenty nejen prvních ročníků

14. června 2018

Vyšel nový zpravodaj SKM MU, ve kterém zveřejňujeme informace o stravování a ubytování na Masarykově univerzitě pro rok 2018.

Bufet na Přírodovědecké fakultě

13. června 2018

Od července 2018 bude bufet PřF provozovat personální tým menzy Veveří do doby, než se bude moci ujmout činnosti na své mateřské menze. V případě zájmu o bližší informace se lze obrátit na vedoucího menzy Veveří pana Chuchmu tel. 601 363 191.

manažer PSS Roman Tancoš

MobilKredit - menzy ve Vašem mobilu

8. ledna 2018

Vážení strávníci,
svůj stravovací účet můžete obsluhovat i prostřednictvím mobilního telefonu pomocí aplikace MobilKredit. Tato aplikace Vám umožní zobrazit aktuální dostupnou nabídku jídel v konkrétní výdejně, objednávat jídla dopředu, kontrolovat historii Vašeho účtu - to vše přímo ve Vašem mobilním telefonu.

Jak aplikaci nainstalovat se dozvíte na stránce MobilKredit.

Zobrazení aktuální dostupné nabídky jídel bylo nově zapracováno i do on-line aplikace WebKredit.

Rozšíření služeb v menzách MU

1. prosince 2017

Vážené dámy a pánové, zaměstnanci a studenti,
při příležitosti zahájení Akademického roku jsme pro Vás připravili další rozšíření našich služeb:

- V Akademické menze na Moravském nám. v nově otevřeném " Vegan baru " mohou příznivci Raw stravy ochutnat výrobky připravené našimi kuchaři proškolenými odbornými lektory pod záštitou Asociace kuchařů a cukrářů ČR, jejíž jsme členy.

- Jídelní  lístky jsou prezentovány ve WebKreditu v sekci aktuální jídelníčky a pod anglickou vlaječku se zobrazí aktuální nabídka v anglické verzi. Využijte aplikaci MobilKredit a vše ovládejte mobilním telefonem.

V nabídce jídel jsou také označeny alergeny obsaženy v potravinách, dle čísel v tabulce, která je uvedena v sekci aktuální jídelníčky včetně legendy.

- Pravidelně Vás budeme informovat o gastronomických akcích mezinárodních kuchyní probíhajících každý měsíc na jednotlivých menzách.

Nový vzhled přihlašovací stránky

19. května 2017

Přihlašovací stránka ke službám:

- WebKredit

- PKS Aneta

a dalším službám Masarykovy univerzity, které pro ověření identity uživatelů vyžadují UČO a sekundární heslo, bude mít od úterý 24. května 2016 nový vzhled.

Na funkci se nic nemění, přihlašovací údaje uživatelů zůstávají stejné. Náhled původní a nové verze přihlašovací stránky najdete na wiki.ics.muni.cz.

Ing. František Dočekal, vedoucí UTS a IT