Univerzitní centrum Šlapanice

Univerzitní centrum Šlapanice je účelově zařízené středisko s dlouholetou tradicí v poskytování komplexních služeb v oboru celoživotního vzdělávání. Kromě vzdělávacích kurzů se zde konají významné konference, pořádané fakultami Masarykovy univerzity a různými vědeckými společnostmi, školení firem z celé ČR. V neposlední řadě slouží Univerzitní centrum k ubytování hostů.

Univerzitní centrum Šlapanice

Univerzitní centrum Šlapanice je tvořeno komplexem dvou navzájem propojených budov. V první jsou ubytovací prostory s recepcí, ve druhé učebny, konferenční místnosti a kuchyně s jídelnou. Obě budovy jsou po celkové rekonstrukci. Svou polohou zaručují potřebný klid pro hosty.

Aktuality

Opatření a doporučení v souvislosti s šířením koronaviru

6. března 2020

Aktuální informace a doporučení pro studenty a zaměstnance MUNI najdete na stránce www.muni.cz/koronavirus

Bc. Kamil Kulíšek, ředitel

Oznámení o změně na pozici ředitele SKM MU

28. února 2020

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
milé studentky, milí studenti,

dovoluji si vám oznámit, že po 20 letech služby pro Masarykovu univerzitu předávám k 1. březnu 2020 funkci ředitele Správy kolejí a menz panu Bc. Kamilu Kulíškovi, vítězi výběrového řízení, který do vedení SKM přichází z komerčního prostředí z pozice ředitele hotelu Slavia v Brně. Děkuji vám za výbornou spolupráci a přeji vám a SKM vše dobré a spokojenost s poskytovanými ubytovacími a stravovacími službami i v letech následujících.

Srdečně zdravím
Zdeněk Čížek

Ing. Zdeněk Čížek, ředitel

Další aktuality...

Najdete nás

Ve Šlapanicích u Brna. Spojení od hlavního nádraží v Brně trolejbusem č. 31 na konečnou zastávku (Kalvodova) ve Šlapanicích. Doba jízdy cca 25 minut. Pozor, pro jízdu trolejbusem nutno zakoupit jízdenku platnou na 3 pásma. Při jízdě po dálnici D1 ve směru od Prahy použijte výjezd EXIT 201 Brno-Slatina letiště, směr Brno-Slatina, Šlapanice. Při jízdě po dálnici D1 ve směru od Olomouce použijte výjezd EXIT 203 Brno-východ, směr Jiříkovice, Šlapanice - najít na mapě.

Ceník

aktuální ceník

Kontakt

adresa: Nádražní 465/58, 664 51 Šlapanice
vedoucí: Jiří Horáček
telefon: 549 49 2402
recepce 549 49 2410
e-mail: slapanice(zavináč)skm(tečka)muni(tečka)cz

Ubytování

Pro hosty je k dispozici 27 jednolůžkových pokojů, 18 dvoulůžkových pokojů, 2 apartmány, 1 pokoj s bezbariérovým přístupem. Celková kapacita 72 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, pracovním stolkem, TV a přípojkou na internet.

Stravování

Možnost celodenního stravování po předchozí dohodě.

Konferenční prostory

Univerzitní centrum Šlapanice disponuje prostory, které skýtají možnost širokého využití - konání seminářů, konferencí, školení, firemních akcí apod. Pro tyto účely lze využít učebny, klubovny a jednací sály různého uspořádání s kapacitou 10 - 60 osob. K dispozici je moderní technické vybavení - PC, dataprojektor, zpětný projektor, video, CD, flipchart s příslušenstvím.

Další služby

Nabídka služeb ke zpříjemnění pobytu - prodej občerstvení, posilovna, kopírování A4, posezení na zahradě, parkoviště.

Okolí

Šlapanice leží 10 km jihovýchodně od Brna - kulturního, společenského a sportovního centra Jižní Moravy. Ve Šlapanicích lze navštívit Muzeum Brněnska, k dispozici je několik restaurací, vinárna a cukrárna. K sportovnímu vyžití slouží tenisová hala. Město Šlapanice jsou vstupní branou do památkové oblasti Slavkovského bojiště. Mezi nejzajímavější místa patří zámek ve Slavkově u Brna, vrch Žuráň s památníkem a mapou Bitvy tří císařů, památník Mohyla míru, historický objekt Stará pošta se stylovým ubytováním a stravováním. Ve vzdálenějším okolí stojí za zhlédnutí jeskyně v Moravském krasu.

Ostatní

Provoz recepce je zajištěn pondělí – pátek 6:00 – 22:00, sobota, neděle, svátky 7:00 – 19:00

budovy centra budovy centra budovy centra pokoj, lůžka pokoj, lůžka kuchyňka jídelna raut raut učebna učebna recepce chodba posilovna