česky english

Garni hotel Vinařská

Kapacita hotelového ubytování je 61 samostatných dvoulůžkových pokojů se sociálním zařízení (21 i s kuchyňkou) a 2 apartmány pro 4 hosty, skládající se ze 2 dvoulůžkových pokojů + kuchyňka a sociální zařízení. Ve všech pokojích je možnost pevného internetové připojení a v hale u recepce je Wi-Fi.

budova hotelu recepce společenské prostory

Ubytování je včetně snídaně, obědy a večeře lze zajistit v bufetu nebo menze Vinařská.

pokoj hotelového typu pokoj hotelového typu pokoj hotelového typu pokoj hotelového typu pokoj „dvoulůžkový standard“ pokoj „dvoulůžkový standard“ kuchyňka koupelna pokoj hotelového typu

Studentské pokoje nabízíme pouze v termínu letních prázdnin.

K parkování osobních vozidel slouží parkoviště u Garni hotelu (provozní řád) a menzy Vinařská (provozní řád). Pro hotelové hosty je parkování zdarma (ceník parkoviště). Parkovací kartu pro opakovaný vjezd obdržíte na recepci Garni hotelu oproti záloze 100 Kč.

„studentský pokoj“ „studentský pokoj“ kouplena „studentský pokoj“ kuchyňka

Ceník

aktuální ceník

Garni hotel Vinařská dependance

Slouží především k dlouhodobému ubytování lektorů a hostů MU. Byty jsou v areálu kolejí Vinařská mezi bloky A3 a A2. V prvním podlaží jsou tři jednolůžkové pokoje s přípojkou na internet a TV. Společné je sociální zařízení a prostorná kuchyň vybavená nádobím, myčkou, troubou a chladničkou. U kuchyně je vchod na lodžii.

V přízemí je druhý jednolůžkový byt s kuchyňkou a sociálním zařízením. Pro obyvatele bytů je k dispozici pračka se sušičkou, sklad a sušárna.

Garni hotel Vinařská depandance - pokoj L503 Garni hotel Vinařská depandance - pokoj L503 Garni hotel Vinařská depandance - pokoj L501 Garni hotel Vinařská depandance - pokoj L502 Garni hotel Vinařská depandance - pokoj L502 Garni hotel Vinařská depandance - předsíň Garni hotel Vinařská depandance - koupelna Garni hotel Vinařská depandance - kuchyně Garni hotel Vinařská depandance - WC Garni hotel Vinařská depandance - budova Garni hotel Vinařská depandance přízemí - pokoj L504 Garni hotel Vinařská depandance přízemí - pokoj L504

K parkování osobních vozidel slouží parkoviště u Garni hotelu (provozní řád) a menzy Vinařská (provozní řád). Pro hotelové hosty je parkování zdarma (ceník parkoviště). Parkovací kartu pro opakovaný vjezd obdržíte na recepci Garni hotelu oproti záloze 100 Kč.

Ceník

aktuální ceník

Najdete nás

V bezprostřední blízkosti areálu BVV v jedné z nejkrásnějších částí Brna. Spojení s centrem Brna - tramvaj č. 1 (zastávka Lipová) - najít na mapě.

Adresa

Vinařská 5, 603 00 Brno

Informace a rezervace

on-line rezervace
Klašková Ilona: 549 49 2705
e-mail: hotel(tečka)vinarska(zavináč)skm(tečka)muni(tečka)cz

Telefonní spojení

recepce: 549 49 2713
fax: 549 49 2702
© 2000 - 2016 SKM MU, všechna práva vyhrazena, kontakt | RSS