Aktuality hotel

Program zkvalitnění ubytování na kolejích

6. dubna 2018

Vážení studenti, zájemci o ubytování na kolejích MU,

dovoluji si vás informovat, že v současné době probíhá příprava realizace programu zkvalitnění ubytování na kolejích MU.

Program zahrnuje v letošním roce pokrytí všech kolejních budov signálem bezdrátové sítě, přípravu prodeje nejmenší a v jarních měsících nejméně obsazené budovy Lomená v areálu Komárov, přípravu kompletní modernizace budovy A2 v areálu kolejí Vinařská a přípravu rozšíření vlastní univerzitní kapacity pro bydlení studentů a zaměstnanců v žádané lokalitě nového univerzitního kampusu v Bohunicích. V Komárově budou studentům MU nadále k dispozici kolej Bří Žůrků a kolej Sladkého. Finanční prostředky získané z prodeje budou investovány na naplnění výše uvedeného programu a do zkvalitnění bydlení na ostatních kolejích MU. Z výše uvedených důvodů nebude možné rezervovat si od nového akademického roku 2018/2019 bydlení na koleji Lomená. Realizací výše uvedeného programu nedojde ke snížení nabídky kolejních lůžek studentům MU.

Děkuji.

Zdeněk Čížek, ředitel SKM MU