Garni hotel Vinařská

Kapacita hotelového ubytování je 59 dvoulůžkových pokojů, 4 třílůžkové, 2 čtyřlůžkových a 2 apartmány. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a kuchyňku. Ve všech pokojích je možnost pevného internetové připojení, WiFi eduroam a WiFi Hotel-SKM.

Ubytování je včetně snídaně, obědy a večeře lze zajistit v bufetu nebo menze Vinařská.

Ubytování na studentských pokojích nabízíme v období letních prázdnin. V průběhu akademického roku pouze dle dostupné kapacity.

K parkování osobních vozidel slouží parkoviště u Garni hotelu. Provoz parkoviště se řídí provozním řádem . Pro hotelové hosty je parkování zdarma (kromě období MotoGP ČR). Parkovací kartu pro opakovaný vjezd obdržíte na recepci Garni hotelu oproti záloze 100 Kč.

Najdete nás

Poblíž brněnského výstaviště. Spojení tramvají č. 1 od hlavního nádraží - zastávka Lipová, spojení z Univerzitního kampusu Bohunice trolejbusem č. 25 - najít na mapě.

Ceník

aktuální ceník ubytování

Rezervace pro veřejnost

on-line rezervace

Jsme členy Asociace hotelů a restaurací České republiky. Jsme členy Asociace hotelů a restaurací České republiky.

Rezervace pro hosty MU

Klašková Ilona: 549 49 2705
e-mail: hotel(tečka)vinarska(zavináč)skm(tečka)muni(tečka)cz

Kontakt

adresa: Vinařská 470/5c, 603 00 Brno
recepce: 549 49 2713
budova hotelu budova hotelu hotelový pokoj - předsíň hotelový pokoj - předsíň koupelna kuchyňka Garni hotel - parkoviště 2-lůžkový hotelový pokoj Garni + 2-lůžkový hotelový pokoj Garni + 2-lůžkový hotelový pokoj Garni + 2-lůžkový hotelový pokoj Garni + 2-lůžkový hotelový pokoj Garni + 2-lůžkový hotelový pokoj Garni + 2-lůžkový hotelový pokoj Garni + 2-lůžkový hotelový pokoj Garni + recepce dvoulůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení mimo pokoj dvoulůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení mimo pokoj kuchyně sociální zařízení kuchyňka u 4-lůžkového hotelového pokoje koupelna hotelového pokoje 4-lůžkový hotelový pokoj 4-lůžkový hotelový pokoj 4-lůžkový hotelový pokoj

Garni hotel Vinařská dependance

Slouží k dlouhodobému ubytování lektorů a hostů MU. Byty jsou v areálu kolejí Vinařská mezi bloky A3 a A2. V prvním podlaží jsou tři jednolůžkové pokoje s přípojkou na internet a TV. Společné je sociální zařízení a prostorná kuchyň vybavená nádobím, myčkou, troubou a chladničkou. Z kuchyně je vchod na lodžii.

V přízemí je druhý jednopokojový byt s kuchyňkou a sociálním zařízením. Pro obyvatele bytů je k dispozici pračka se sušičkou, sklad a sušárna.

Ceník

aktuální ceník Garni hotel Vinařská depandance

Garni hotel Vinařská depandance vstup Garni hotel Vinařská depandance předsíň Garni hotel Vinařská depandance kuchyň Garni hotel Vinařská depandance koupelna Garni hotel Vinařská depandance WC pokoj L503 pokoj L503 Garni hotel Vinařská depandance přízemí - pokoj L504 Garni hotel Vinařská depandance přízemí - pokoj L504