Aktuality internet

Program zkvalitnění ubytování na kolejích

6. dubna 2018

Vážení studenti, zájemci o ubytování na kolejích MU,

dovoluji si vás informovat, že v současné době probíhá příprava realizace programu zkvalitnění ubytování na kolejích MU.

Program zahrnuje v letošním roce pokrytí všech kolejních budov signálem bezdrátové sítě, přípravu prodeje nejmenší a v jarních měsících nejméně obsazené budovy Lomená v areálu Komárov, přípravu kompletní modernizace budovy A2 v areálu kolejí Vinařská a přípravu rozšíření vlastní univerzitní kapacity pro bydlení studentů a zaměstnanců v žádané lokalitě nového univerzitního kampusu v Bohunicích. V Komárově budou studentům MU nadále k dispozici kolej Bří Žůrků a kolej Sladkého. Finanční prostředky získané z prodeje budou investovány na naplnění výše uvedeného programu a do zkvalitnění bydlení na ostatních kolejích MU. Z výše uvedených důvodů nebude možné rezervovat si od nového akademického roku 2018/2019 bydlení na koleji Lomená. Realizací výše uvedeného programu nedojde ke snížení nabídky kolejních lůžek studentům MU.

Děkuji.

Zdeněk Čížek, ředitel SKM MU

Nový vzhled přihlašovací stránky

19. května 2017

Přihlašovací stránka ke službám:

- WebKredit

- PKS Aneta

a dalším službám Masarykovy univerzity, které pro ověření identity uživatelů vyžadují UČO a sekundární heslo, bude mít od úterý 24. května 2016 nový vzhled.

Na funkci se nic nemění, přihlašovací údaje uživatelů zůstávají stejné. Náhled původní a nové verze přihlašovací stránky najdete na wiki.ics.muni.cz.

Eduroam - změna nastavení

11. dubna 2017

12. dubna 2017 dopoledne dojde ke změně v nastavení sítě EDUROAM na celé MU. Pokud budete mít problém s připojením, využijte prosím pro opravu konfigurační nástroj https://cat.eduroam.org/. Změny se netýkají sítě MUNI, ale pouze EDUROAM.

Podrobnější informace na wiki.ics.muni.cz.

Ing. František Dočekal, vedoucí UTS a IT

Zvýšení limitu pro pevné připojení PKS

16. prosince 2015
Od 15.12.2015 došlo ke zvýšení limutu dat pro pevné připojení PKS (Aneta) z 10 GB / 1 den na 15 GB / 1den. Blíže PKS / Omezení na síti...