Aktuality obědy pro veřejnost

Informace pro studenty nejen prvních ročníků

16. září 2019

Vyšel nový zpravodaj SKM MU, ve kterém zveřejňujeme informace o stravování a ubytování na Masarykově univerzitě pro rok 2019/20.

Obnovení provozu bufetu Veveří

13. září 2019

Vážení strávníci,

od pondělí 16. 09. bude obnoven provoz pouze bufetu Veveří s prozatímní otevírací dobou PO - Pá do 15:00 hod.

MobilKredit - menzy ve Vašem mobilu

13. září 2019

Vážení strávníci,
svůj stravovací účet můžete obsluhovat i prostřednictvím mobilního telefonu pomocí aplikace MobilKredit. Tato aplikace Vám umožní zobrazit aktuální dostupnou nabídku jídel v konkrétní výdejně, objednávat jídla dopředu, kontrolovat historii Vašeho účtu - to vše přímo ve Vašem mobilním telefonu.

Jak aplikaci nainstalovat se dozvíte na stránce MobilKredit.

Zobrazení aktuální dostupné nabídky jídel bylo nově zapracováno i do on-line aplikace WebKredit.

Prodej slavnostních vín MUNI 100 na všech bufetech a menzách MU

15. května 2019

Vážení hosté,

na všech bufetech a menzách MU si můžete zakoupit slavnostní vína MUNI 100:

Slavnostní víno červené Cuvée MUNI 100 v dárkové tašce za 360 Kč
Slavnostní šumivé víno MUNI 100 v dárkové tašce za 220 Kč

Rozšíření služeb v menzách MU

7. ledna 2019

Vážené dámy a pánové, zaměstnanci a studenti,
při příležitosti zahájení Akademického roku jsme pro Vás připravili další rozšíření našich služeb:

- V Akademické menze na Moravském nám. v nově otevřeném " Vegan baru " mohou příznivci Raw stravy ochutnat výrobky připravené našimi kuchaři proškolenými odbornými lektory pod záštitou Asociace kuchařů a cukrářů ČR, jejíž jsme členy.

- Jídelní  lístky jsou prezentovány ve WebKreditu v sekci aktuální jídelníčky a pod anglickou vlaječku se zobrazí aktuální nabídka v anglické verzi. Využijte aplikaci MobilKredit a vše ovládejte mobilním telefonem.

V nabídce jídel jsou také označeny alergeny obsaženy v potravinách, dle čísel v tabulce, která je uvedena v sekci aktuální jídelníčky včetně legendy.

- Pravidelně Vás budeme informovat o gastronomických akcích mezinárodních kuchyní probíhajících každý měsíc na jednotlivých menzách.