skm.muni.cz  |  14. 9. 2023, 17:46

Přijďte si při Evropském týdnu udržitelného rozvoje vyzkoušet do menz speciální nabídku jídel

Každoročně se napříč Evropou konají během Evropského týdne udržitelného rozvoje (ETUR) desítky akcí. Česká republika se týdne účastní od roku 2015 a letos poprvé v historii u toho bude také Masarykova univerzita. Například univerzitní menzy připraví na každý den speciální jídelníček se třemi veganskými a jedním vegetariánským jídlem.

PODROBNOSTI VÍCE

Kolejní rady: pomoc studentům i realizace vlastních nápadů

V nejbližších dnech po zahájení akademického roku vyhlásí SKM nové volby do kolejních rad. Aktuálně nejsou kolejní rady zvolené na kolejích Vinařská, Mánesova, Sladkého a Bří Žůrků. Nově se nyní nebude volit rada pro kolej Kounicova z důvodu dvouleté rekonstrukce kolejí.

VÍCE
 

Studenti MU získali díky opravám kolejí lepší pokoje a nový nábytek

V létě skončila čtyřměsíční rekonstrukce koleje Mánesova. Studenti díky ní získali modernější bydlení včetně nového nábytku. Přes léto se dočkaly úprav také koleje Bří Žůrků. Od září se chystá první etapa úprav i na kolejích Vinařská, kde dojde k výměně oken, zateplení a opravě fasády.

VÍCE

Poruchy elektrospotřebičů hlaste elektronicky

Právě jste nastoupili na vysněnou vysokou školu a nově za sebou máte i nástup na koleje? Možná jste se ještě mezi hromadou novinek nestihli prokousat všemi nařízeními a směrnicemi, které na kolejích platí. Přinášíme pár praktických informací, jak se na ubytovnách SKM co nejrychleji a bezproblémově zabydlet.

VÍCE
E-mail  info@skm.muni.cz Odkaz  skm.muni.cz

© 2024
Masarykova univerzita