Ubytování studentů

Správa kolejí a menz nabízí k ubytování 4 041 lůžek ve 12ti budovách kolejí v různých částech Brna a různých cenových relacích.

Ve všech kolejích je možnost internetového připojení Na každé koleji je k dispozici prádelna, TV místnost, studovna. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní lednicí.

Aktuality

Rezervace lůžka a editace rezervace od 1.9.2016

29. srpna 2016

Od 1.9.2016 nebude z provozních důvodů možná rezervace online přes WebISKAM, ale rezervace lůžka bude možná pouze zasláním žádosti z univerzitního mailu na adresu koleje@skm.muni.cz. V žádosti uveďte preferovanou kolej a datum nástupu a ukončení ubytování. Rezervace Vám bude potvrzená mailem s dalšími informacemi. Aktuálně volná lůžka budou zveřejněná na webu v průběhu dne 1.9.

Od 1.9. nebude možné také online editovat ubytovací smlouvu. Případné změny nástupu nebo ukončení lze řešit pouze zasláním žádosti ubytovatelce příslušné koleje - viz kontakty na stránkách jednotlivých kolejí.

Jana Hradilová, vedoucí UP SKM MU

Volná lůžka

12. srpna 2016

Ke dni 17.8. jsou opět všechna lůžka obsazena. Každý den se pár lůžek uvolní, pokud někdo zruší rezervaci, je potřeba průběžně kontrolovat aplikaci ISKAM

Dnes tj. 12.8. budou po 13 hodině v nabídce lůžka, po těch kdo si neaktivoval SUPO. Lůžka budou na všech kolejích s vyjímkou Kounicové, která je zatím plně obsazená. Na Vinařské bude volno pouze ve 4-lůžkovém pokoji (2-lůžkové jsou také zatím plně obsazené).

Další lůžka budou v nabídce v pondělí 15.8. po 14 hod.

Jana Hradilová, vedoucí UP SKM MU

Rezervace

3. srpna 2016

V současné době jsou všechna lůžka v kolejích MU již obsazená. V nabídce se mohou objevit lůžka, pokud někdo zruší rezervaci.

Dne 12.8. resp. 15.8. v odpoledních hodinách se budou rušit rezervace u kterých nebude uhrazená rezervační kauce, je zde tudíž pravděpodobnost většího počtu uvolněných lůžek.

Rezervaci lze změnit nebo zrušit do konce srpna. Před editací rezervace je nutné zrušit podpis ubytovací smlouvy a pak smlouvu znovu potvrdit. Je možné, že se i na již obsazených kolejích lůžko uvolní (studenti rezervaci mohou zrušit, nezaplatí kauci atp.).

Zrušení rezervace je možné pouze zaslání žádosti o zrušení rezervace na adresu koleje@skm.muni.cz nejpozději do 31.8.2016. Žádost o zrušení rezervace posílejte z univerzitního mailu nebo aspoň vždy uvádějte své učo.

Jana Hradilová, vedoucí UP SKM MU

Další aktuality...

O kolejích