Ubytování studentů

Správa kolejí a menz nabízí k ubytování 3 825 lůžek v 11ti budovách kolejí v různých částech Brna a různých cenových relacích.

Ve všech kolejích je možnost internetového připojení. Na každé koleji je k dispozici prádelna, TV místnost, studovna. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní lednicí.

Aktuality

Výměny kolejí

7. listopadu 2019

Výměny jsou možné pouze první pracovní den v měsíci. Více informací najdete zde. Žádosti o výměnu ke 2.12.2019 posílejte nejdříve 27.11.2019 na adresu koleje@skm.muni.cz.

Výměny za volné lůžko budou možné pouze v případě, že budou uspokojeni všichni žadatelé o koleje.

Aktuálně volná lůžka najdete zde

Žádosti o výměnu doručené před 27.11.2019 nebudou brány v potaz!

Jana Hradilová, manažerka provozu ubytovacích služeb SKM MU

Rekreační středisko Cikháj má nového majitele

6. listopadu 2019

Novým majitelem rekreačního střediska Cikháj, jehož provoz byl pro univerzitu dlouhodobě ztrátový, je společnost Eido rent s.r.o., která objekt od univerzity koupila v aukci za pět milionů korun. Objekt bude i po změně majitele dál sloužit pro rekreační účely a nový majitel nabízí zájemcům z Masarykovy univerzity možnost ubytování. Pro vzdělávací a výukové kurzy a pobyty bude nadále univerzita využívat vlastní Univerzitní centrum v Telči.

Zdroj: Newsletter pro zaměstnance, listopad 2019

Ing. Zdeněk Čížek, ředitel

Odstávka pevná síť kolej Klácelova

25. října 2019

Na koleji Klácelova proběhne v průběhu čtvrtku 31. 10. 2019 několikahodinová odstávka internetu poskytovaného prostřednictvím pevného připojení PKS Aneta (kabelem), z důvodu naléhavé potřeby změny IP adresace. Internet v síti WiFi (eduroam i Hotel-SKM) zůstane funkční.

Snahou bude dobu odstávky minimalizovat.

Po zprovoznění pevné sítě bude nutno si znovu registrovat váš počítač v systému PKS Aneta a získat novou IP adresu, jinak internet nebudete mít funkční.

Ing. František Dočekal, vedoucí UTS a IT

Další aktuality...

O kolejích