Ubytování studentů

Správa kolejí a menz nabízí k ubytování 4 041 lůžek ve 12ti budovách kolejí v různých částech Brna a různých cenových relacích.

Ve všech kolejích je možnost internetového připojení Na každé koleji je k dispozici prádelna, TV místnost, studovna. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní lednicí.

Aktuality

Rezervace lůžka pro ak.rok 2018/19

9. července 2018

Rezervace lůžka pro ak.rok 2018/19 budou dle harmonogramu spuštěny 1.8.2018 v 9:00 (pro zahraniční studenty 10.7.2018)

Protože lze očekávat velký nápor studentů v prvních hodinách zahájení rezervací, budou studenti odbavováni postupně, aby nedošlo k zahlcení systému. Každý student dostane informaci od kdy nejdříve bude možné jeho požadavek vyřídit. V uvedený čas pak bude možné se přihlásit do aplikace ISKAM a udělat rezervaci.

POZOR – student pouze dostane informaci, kdy se bude moci přihlásit do systému, nezaručuje mu to pořadí ve frontě! Je nutné se přihlásit co nejdříve dle uvedeném termínu a zarezervovat si lůžko.

Jakmile opadne prvotní nápor studentů, bude tento systém zrušen a rezervace budou opět vyřizovány průběžně.  První den rezervací není možné rezervace editovat.

Jana Hradilová, manažerka provozu ubytovacích služeb

Informace pro studenty nejen prvních ročníků

14. června 2018

Vyšel nový zpravodaj SKM MU, ve kterém zveřejňujeme informace o stravování a ubytování na Masarykově univerzitě pro rok 2018.

Roman Tancoš, manažer provozu stravovacích služeb

Rezervace lůžka pro ak.rok 2018/19 - studenti 1.ročníku

5. června 2018

Studenti nastupující do 1.ročníku si můžou lůžko rezervovat až po zápisu ke studiu od 1.8.2018. Zahraniční studenti (studenti, kteří mají trvalé bydlištěmimo ČR a SR) na vyhrazená lůžka od 10.7.2018.

Rezervace lůžka budou dle harmonogramu spuštěny 1.8.2018 v 9:00 v aplikaci ISKAM

Přehled základních informací pro studenty 1.ročníku najdete ve Zpravodaji

Ceník kolejného, vzor smlouvy a další důležité informace najdete v Dokumentech

V koleji Vinařská - blok A2 bude z důvodu plánované rekonstrukce možné uzavřít zatím ubytovací smlouvu pouze do 30.4. 2019. V průběhu únoru/března 2019 bude možné smlouvu prodloužit v rámci aktuálně volných lůžek v kolejích MU.

Do 10 dnů od provedení rezervace je nutné uhradit rezervační kauci. Pokud nebude kauce včas a v plné výši uhrazená bude rezervace lůžka zrušená. Více informací najdete v Pokynu k úhradě kaucí a kolejného.

Nenašli jste informace které hledáte? Než pošlete e-mail, zkuste se ještě podívat do nejčastějších dotazů.

Jana Hradilová, manažerka provozu ubytovacích služeb

Další aktuality...

O kolejích