Ubytování studentů

Správa kolejí a menz nabízí k ubytování 3 825 lůžek v 11ti budovách kolejí v různých částech Brna a různých cenových relacích.

Ve všech kolejích je možnost internetového připojení. Na každé koleji je k dispozici prádelna, TV místnost, studovna. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní lednicí.

Aktuality

Prázdninové ubytování v kolejích MU

9. května 2019

V sekci dokumenty je zveřejněn Pokyn k prázdninovému ubytování v roce 2019 vč. ceníku.

V průběhu prázdnin jsou otevřené koleje Vinařská, Kounicova, bří. Žůrků a nám.Míru.

Rezervace přes aplikaci ISKAM budou možné 4.-24.6.2019. Pro rezervaci kratší než 8 dní je rezervace možná u ubytovatelky příslušné koleje. Při rezervaci přes ISKAM se automaticky nastaví cena za 8-31 nocí, při podpisu smlouvy u ubytovatelky bude v případě delšího ubytování opraveno.

Po 24.6. rezervace prázdninového ubytování jsou možné pouze u ubytovatelky příslušné koleje, příp. krátkodobé na recepci. Kontakty na jednotlivé koleje najdete zde

Jana Hradilová, manažerka provozu ubytovacích služeb

Zrušení rezervace

6. května 2019

Rezervaci lůžka ze strany studenta lze zrušit pouze písemně nejpozději dne 31. 8. 2019 zasláním e-mailu na adresu koleje@skm.muni.cz. Nestačí pouze zrušit podpis smlouvy!

Po potvrzení ze strany SKM, že byla rezervace zrušená, bude rezervační kauce odblokována na SUPO účtu studenta, odkud si ji student může převést na svůj bankovní účet.

Jana Hradilová, manažerka provozu ubytovacích služeb

Krátkodobé ubytování

6. května 2019

Na volných pokojích v kolejích Vinařská, Kounicova, Sladkého a bří. Žůrků je možné i krátkodobé ubytování studentů VŠ (např. pro studenty kombinovaného studia) za cenu 220 Kč až 550 Kč / noc dle typu koleje. Více informací v ceníku krátkodobého ubytování. Lůžko pro krátkodobé ubytování rezervujte přímo u ubytovatelky příslušné koleje (kontakty najdete na našem webu).  Krátkodobé ubytování je možné pouze na kolejích se stálou recepční službou.

Jana Hradilová, manažerka provozu ubytovacích služeb SKM MU

Další aktuality...

O kolejích