Aktuality menza

Gastronomická akce prof. Čapov

7. září 2017

Vážení hosté,
v měsíci září a říjnu můžete v menzách MU ochutnat speciality podle První Česko-moravské chirurgické kuchařky prof. Ivana Čapova:
v týdnu 11.9. - 15.9.2017 v menze a bufetu Vinařská
v týdnu 18.9. - 22.9.2017 v Akademické menze Moravské nám. a bufetech LF a PřF
v týdnu 25.9. - 29.9.2017 v menze a bufetu Veveří
v týdnu 2.10. - 6.10.2017 v Academic restaurant a bufetech UKB

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme dobrou chuť.

Změna autentizace WebKredit

12. července 2017

Vážení strávníci,
od 12. 7. 2017 dochází pro aktivní osoby MU (studenty, zaměstnance) ke změně způsobu přihlášení k systému WebKredit pomocí jednotného přihlášení na Muni. Pro přihlášení prosím použijte UČO a primární heslo na MU.

Uzavření provozu AC a bufetu ESF

5. června 2017

Vážení zaměstnanci, studenti a hosté,

z důvodu ukončení nájemního vztahu s majitelem prostor Academic canteen a bufetu ESF budou od 30. 6. oba provozy uzavřeny.

Nový vzhled přihlašovací stránky

19. května 2017

Přihlašovací stránka ke službám:

- WebKredit

- PKS Aneta

a dalším službám Masarykovy univerzity, které pro ověření identity uživatelů vyžadují UČO a sekundární heslo, bude mít od úterý 24. května 2016 nový vzhled.

Na funkci se nic nemění, přihlašovací údaje uživatelů zůstávají stejné. Náhled původní a nové verze přihlašovací stránky najdete na wiki.ics.muni.cz.

Ing. František Dočekal, vedoucí UTS a IT

MobilKredit - menzy ve Vašem mobilu

18. dubna 2017

Vážení strávníci,
svůj stravovací účet můžete obsluhovat i prostřednictvím mobilního telefonu pomocí aplikace MobilKredit. Tato aplikace Vám umožní zobrazit aktuální dostupnou nabídku jídel v konkrétní výdejně, objednávat jídla dopředu, kontrolovat historii Vašeho účtu - to vše přímo ve Vašem mobilním telefonu.

Jak aplikaci nainstalovat se dozvíte na stránce MobilKredit.

Zobrazení aktuální dostupné nabídky jídel bylo nově zapracováno i do on-line aplikace WebKredit.

Rozšíření služeb v menzách MU

1. března 2017

Vážené dámy a pánové, zaměstnanci a studenti,
při příležitosti zahájení Akademického roku jsme pro Vás připravili další rozšíření našich služeb:

- V Akademické menze na Moravském nám. v nově otevřeném " Vegan baru " mohou příznivci Raw stravy ochutnat výrobky připravené našimi kuchaři proškolenými odbornými lektory pod záštitou Asociace kuchařů a cukrářů ČR, jejíž jsme členy.

- Jídelní  lístky jsou prezentovány ve WebKreditu v sekci aktuální jídelníčky a pod anglickou vlaječku se zobrazí aktuální nabídka v anglické verzi. Využijte aplikaci MobilKredit a vše ovládejte mobilním telefonem.

V nabídce jídel jsou také označeny alergeny obsaženy v potravinách, dle čísel v tabulce, která je uvedena v sekci aktuální jídelníčky včetně legendy.

- Pravidelně Vás budeme informovat o gastronomických akcích mezinárodních kuchyní probíhajících každý měsíc na jednotlivých menzách.

Zeleninová příloha v nabídce

4. ledna 2016

Vážení strávníci,
k minutkovým jídlům si můžete místo klasických příloh vybrat i zdravější variantu v podobě teplé zeleninové přílohy, a to za stejnou cenu.

Další možností je zvolit k  jídlu některou z klasických příloh a k tomu si navíc dopřát zeleninovou přílohu za cenu 10,- Kč.

Roman Tancoš, manažer provozu stravovacích služeb

Vkládání kreditu na stravovací karty

4. ledna 2016

Vážení zákazníci,
z důvodu zabezpečení plynulého výdeje a prodeje ve stravovacích provozech MU, využívejte prosím při vkládání kreditu na stravovací karty možnosti bezhotovostního převodu mezi celouniverzitním systémem SUPO a stravovacím systémem Webkredit. Více informací a postup neleznete v části "Propojení SUPO-Kredit".

Vklad na stravovací účet je možné vložit i ve stravenkách. Pokladní akceptují určené druhy stravenek v různé nominální hodnotě. Výběr z účtu v hotovosti u pokladen je limitován částkou 100,- Kč. Vyšší částku může strávník vybírat u provozního menzy.

Dietní stravování

1. září 2015

Studenti, kteří ze zdravotních důvodů dodržují dietní stravování, mohou využít nabídky Fakultní nemocnice u sv. Anny.

Tento typ stravování lze využívat na základě registrace (příp. jejího prodloužení) u referentky stravovacího provozu SKM MU Ing. Veroniky Hrozkové, kontakt: tel. 549 496 574, e-mail hrozkova(zavináč)skm.muni.cz.