Aktuality menza

Informace pro studenty nejen prvních ročníků

16. září 2019

Vyšel nový zpravodaj SKM MU, ve kterém zveřejňujeme informace o stravování a ubytování na Masarykově univerzitě pro rok 2019/20.

Obnovení provozu bufetu Veveří

13. září 2019

Vážení strávníci,

od pondělí 16. 09. bude obnoven provoz pouze bufetu Veveří s prozatímní otevírací dobou PO - Pá do 15:00 hod.

MobilKredit - menzy ve Vašem mobilu

13. září 2019

Vážení strávníci,
svůj stravovací účet můžete obsluhovat i prostřednictvím mobilního telefonu pomocí aplikace MobilKredit. Tato aplikace Vám umožní zobrazit aktuální dostupnou nabídku jídel v konkrétní výdejně, objednávat jídla dopředu, kontrolovat historii Vašeho účtu - to vše přímo ve Vašem mobilním telefonu.

Jak aplikaci nainstalovat se dozvíte na stránce MobilKredit.

Zobrazení aktuální dostupné nabídky jídel bylo nově zapracováno i do on-line aplikace WebKredit.

Prodej slavnostních vín MUNI 100 na všech bufetech a menzách MU

15. května 2019

Vážení hosté,

na všech bufetech a menzách MU si můžete zakoupit slavnostní vína MUNI 100:

Slavnostní víno červené Cuvée MUNI 100 v dárkové tašce za 360 Kč
Slavnostní šumivé víno MUNI 100 v dárkové tašce za 220 Kč

Zeleninová příloha v nabídce

1. května 2019

Vážení strávníci,
k minutkovým jídlům si můžete místo klasických příloh vybrat i zdravější variantu v podobě teplé zeleninové přílohy, a to za stejnou cenu.

Další možností je zvolit k  jídlu některou z klasických příloh a k tomu si navíc dopřát zeleninovou přílohu za cenu 10,- Kč.

Roman Tancoš, manažer provozu stravovacích služeb

Vkládání kreditu na stravovací karty

1. května 2019

Vážení zákazníci,
z důvodu zabezpečení plynulého výdeje a prodeje ve stravovacích provozech MU, využívejte prosím při vkládání kreditu na stravovací karty možnosti bezhotovostního převodu mezi celouniverzitním systémem SUPO a stravovacím systémem Webkredit. Více informací a postup neleznete v části "Propojení SUPO-Kredit".

Vklad na stravovací účet je možné vložit i ve stravenkách. Pokladní akceptují určené druhy stravenek v různé nominální hodnotě. Výběr z účtu v hotovosti u pokladen je limitován částkou 100,- Kč. Vyšší částku může strávník vybírat u provozního menzy.

Rozšíření služeb v menzách MU

7. ledna 2019

Vážené dámy a pánové, zaměstnanci a studenti,
při příležitosti zahájení Akademického roku jsme pro Vás připravili další rozšíření našich služeb:

- V Akademické menze na Moravském nám. v nově otevřeném " Vegan baru " mohou příznivci Raw stravy ochutnat výrobky připravené našimi kuchaři proškolenými odbornými lektory pod záštitou Asociace kuchařů a cukrářů ČR, jejíž jsme členy.

- Jídelní  lístky jsou prezentovány ve WebKreditu v sekci aktuální jídelníčky a pod anglickou vlaječku se zobrazí aktuální nabídka v anglické verzi. Využijte aplikaci MobilKredit a vše ovládejte mobilním telefonem.

V nabídce jídel jsou také označeny alergeny obsaženy v potravinách, dle čísel v tabulce, která je uvedena v sekci aktuální jídelníčky včetně legendy.

- Pravidelně Vás budeme informovat o gastronomických akcích mezinárodních kuchyní probíhajících každý měsíc na jednotlivých menzách.

Změna autentizace WebKredit

12. července 2017

Vážení strávníci,
od 12. 7. 2017 dochází pro aktivní osoby MU (studenty, zaměstnance) ke změně způsobu přihlášení k systému WebKredit pomocí jednotného přihlášení na Muni. Pro přihlášení prosím použijte UČO a primární heslo na MU.