Informace k ak.roku 2019/2020

29. 3. 2019

V sekci dokumenty byly zveřejněné informace k ak.roku 2019/20 - Pravidla, harmonogram a nový ceník kolejného. V nárůstu cen se projevilo zejména zvýšení cen energií v letošním roce o více jak 25% a dále také zákonné navýšení minimálních mezd.

Z novinek pro příští ak.rok pak upozorňujeme na zkrácení výpovědní lhůty na 1 měsíc, smlouvy o ubytování se budou podepisovat pouze elektronicky a lůžko si mohou rezervovat pouze aktivní studenti MU (studenti jiných VŠ až v připadě volné kapacity na konci prázdnin).  Ubytovací řád pro ak. rok 2019/20 bude aktualizovaný v souladu s novou ubytovací smlouvu v průběhu jarního semestru.