Informace pro studenty z České republiky, ubytované na kolejích

1. 3. 2021

POZOR DŮLEŽITÉ!!!!!

V souladu s Opatřeními vlády mohou být aktuálně ubytováni na kolejích studenti pro něž platí výjimky ze zákazu účasti na výuce, studenti, kteří čestně prohlásí, že nemají v ČR jiné bydliště, a zahraniční studenti.

Je nutné, aby studenti, kteří nemají povolenou výuku, vyplnili čestné prohlášení.

Pokud studenti takto neučiní, nemohou v současné době bydlet na kolejích a musí se odstěhovat.

Student, který dodá čestné prohlášení, je povinen respektovat Opatření Vlády ČR, týkající se omezení pohybu mimo okres Brno-město a nebude moci tento okres po dobu účinnosti opatření opustit

Studenti toto čestné prohlášení  obdrží také na svůj školní email, je nutné ho vyplnit a neprodleně odevzdat na recepci příslušné koleje.

Prohlášení k ubytování na koleji naleznete zde