Krátkodobé ubytování na kolejích SKM

1. 2. 2021

Studenti, kteří potřebují jednorázové ubytování, ho mohou využít v souladu s platným opatřením kapacity kolejí. Aby získali ubytování, musí si z Informačního systému vygenerovat potvrzení o zkoušce za účelem zajištění ubytování.

Studenti si musí pobyt na kolejích na daný den s předstihem zajistit. Zájemci o pobyt na jednu noc mohou svůj požadavek poslat na e-mail pavlicova@skm.muni.cz, kde získají informaci, zda a kde budou moci přespat.

Ubytování je nyní komplikovanější také při služebných cestách zaměstnanců, kteří budou nově potřebovat písemné potvrzení od zaměstnavatele, že se jedná o pobyt v souvislosti s pracovní cestou. Tento účel musí prokázat před zahájením ubytování a potvrzení po nich bude provozovatel ubytovací služby požadovat.

Děkujeme za pochopení.