Rezervujte si lůžko na léto

7. 6. 2023

Bez popisku

Až do 23. června si můžete rezervovat ubytování na kolejích Masarykovy univerzity v době prázdnin. Každoročně využívá tuto možnost asi 900 studentů.

V letošním roce se pro zájemce o letní bydlení otevřou koleje Kounicova, Sladkého a Vinařská blok A2, které mají dohromady kapacitu téměř 1400 míst. Na rezervovaná lůžka se studenti mohou stěhovat od 1. července, letní ubytování pak končí k 31. srpnu.

Proti uplynulým rokům nastala změna, kdy nebude přes léto fungovat kolej Klácelova. Důvodem je nejen snaha hledat úspory nákladů na provoz kolejí, ale také možnost rekonstruovat střešní terasy na koleji Bří. Žůrků. Také koleje Mánesova se dočkají po dlouhých letech kompletní modernizace pokojů.