Rozhodnutí o zvolení Kolejních rad pro akademický rok 2023/2024 a vyhlášení doplňujících voleb do KR

19. 10. 2023

Vážené studentky, vážení studenti,

rádi bychom Vás informovali o výsledcích voleb do kolejních rad, které se konaly v termínu od 9. října 2023 do 13. října 2023.

Po dlouhé době se podařilo zvolit kolejní radu pro všechny tři bloky kolejí Vinařská, a také kolejní radu pro kolej Mánesova.

Volby do kolejní rady kolejí Kounicova nebyly vyhlášeny z důvodu uzavření kolejí kvůli rekonstrukci objektu.

Osvědčení o výsledku voleb naleznete zde:

Stejně jako v předchozím akademickém roce se opět nepodařilo zvolit kolejní rady pro kolej Tvrdého, Bří. Žurků a Sladkého. Ředitel Správy kolejí a menz Masarykovy univerzity proto rozhodl o opakovaném vyhlášení voleb do Kolejních rad SKM MUNI v termínu od 6. listopadu 2023 do 10. listopadu 2023.

Znění rozhodnutí je přístupné zde:

Členství v kolejní radě přináší studentům mnoho výhod. Aktivně se mohou zapojovat do dění na koleji a získávat přednostní informace o provozu kolejí a menz. Prostřednictvím vlastních nových nápadů se mohou přímo podílet na zlepšení komfortu bydlení. Mimo celouniverzitní pořadník mají také jistotu lůžka na kolejích pro celý akademický rok.

Budeme tedy rádi, když nám pomůžete spoluvytvářet co nejlepší podmínky pro studentské bydlení.

Těšíme se na Vaši účast!