Aktuality menza

Ubytování IGNIS BRUNENSIS 20. – 23. 8. 2020

5. června 2020

Vážení hosté,
dovolte abychom Vám nabídli možnost ubytování v době konání IGNIS BRUNENSIS (20. – 23. 8. 2020) v B&B UNIVERSITY HOTEL BRNO.

Připravili jsme pro Vás exkluzivní ceny:

990 Kč / dvoulůžkový pokoj / noc
2 400 Kč / dvoulůžkový pokoj / 3noci

V případě zájmu prosím pište na:

heisler(zavináč)skm.muni.cz

Petr Heisler, Vedoucí hotelu

Zahájení provozu

19. května 2020

Vážení zaměstnanci, studenti a kolegové,

na základě rozhodnutí ředitele SKM MU pana Bc. Kamila Kulíška,

Vám oznamuji, že od 25.05. 2020 jsou stravovací provozy připraveny zahájit svou činnost

na všech menzách a jejich střediscích. Vzhledem k objednávkovému systému

jsme pro Vás připravili novou skladbu jídel s možností si objednávat již 14 dní dopředu.

Těšíme se na Vás!!

Stravování v menzách Masarykovy univerzity

12. března 2020

Od 16. 03. 2020 je upřednostněn objednávkový stravovací systém, bez objednání nelze hotová jídla-obědy vydat.

Minutková Jídla (týdenní nabídka) jsou v omezeném sortimentu k dispozici dle aktuální nabídky bez nutnosti objednání.

Objednávky lze realizovat přes stravovací systém Kredit 8 viz  https://www.skm.muni.cz/menza/webkredit

anebo přes aplikaci MobilKredit viz

Finanční bonitu (uložení peněz) lze uložit dvěma způsoby, buď v hotovosti přímo u pokladen ve výdejnách a bufetech nebo převodem přes účet SUPO viz

Při pokladnách lze opětným načtením karty ověřit vydané/zaplacené jídlo.

Roman Tancoš, manažer provozu stravovacích služeb

Opatření a doporučení v souvislosti s šířením koronaviru

6. března 2020

Aktuální informace a doporučení pro studenty a zaměstnance MUNI najdete na stránce www.muni.cz/koronavirus

Bc. Kamil Kulíšek, ředitel

Oznámení o změně na pozici ředitele SKM MU

28. února 2020

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
milé studentky, milí studenti,

dovoluji si vám oznámit, že po 20 letech služby pro Masarykovu univerzitu předávám k 1. březnu 2020 funkci ředitele Správy kolejí a menz panu Bc. Kamilu Kulíškovi, vítězi výběrového řízení, který do vedení SKM přichází z komerčního prostředí z pozice ředitele hotelu Slavia v Brně. Děkuji vám za výbornou spolupráci a přeji vám a SKM vše dobré a spokojenost s poskytovanými ubytovacími a stravovacími službami i v letech následujících.

Srdečně zdravím
Zdeněk Čížek

Uzavření bufetu Veveří od 16. 12. do odvolání

14. listopadu 2019

Z důvodu rekonstrukce bude od 16. 12. bufet Veveří zcela uzavřen.

Roman Tancoš, manažer provozu stravovacích služeb

Informace pro studenty nejen prvních ročníků

16. září 2019

Vyšel nový zpravodaj SKM MU, ve kterém zveřejňujeme informace o stravování a ubytování na Masarykově univerzitě pro rok 2019/20.

MobilKredit - menzy ve Vašem mobilu

13. září 2019

Vážení strávníci,
svůj stravovací účet můžete obsluhovat i prostřednictvím mobilního telefonu pomocí aplikace MobilKredit. Tato aplikace Vám umožní zobrazit aktuální dostupnou nabídku jídel v konkrétní výdejně, objednávat jídla dopředu, kontrolovat historii Vašeho účtu - to vše přímo ve Vašem mobilním telefonu.

Jak aplikaci nainstalovat se dozvíte na stránce MobilKredit.

Zobrazení aktuální dostupné nabídky jídel bylo nově zapracováno i do on-line aplikace WebKredit.

Zeleninová příloha v nabídce

1. května 2019

Vážení strávníci,
k minutkovým jídlům si můžete místo klasických příloh vybrat i zdravější variantu v podobě teplé zeleninové přílohy, a to za stejnou cenu.

Další možností je zvolit k  jídlu některou z klasických příloh a k tomu si navíc dopřát zeleninovou přílohu za cenu 10,- Kč.

Roman Tancoš, manažer provozu stravovacích služeb

Vkládání kreditu na stravovací karty

1. května 2019

Vážení zákazníci,
z důvodu zabezpečení plynulého výdeje a prodeje ve stravovacích provozech MU, využívejte prosím při vkládání kreditu na stravovací karty možnosti bezhotovostního převodu mezi celouniverzitním systémem SUPO a stravovacím systémem Webkredit. Více informací a postup neleznete v části "Propojení SUPO-Kredit".

Vklad na stravovací účet je možné vložit i ve stravenkách. Pokladní akceptují určené druhy stravenek v různé nominální hodnotě. Výběr z účtu v hotovosti u pokladen je limitován částkou 100,- Kč. Vyšší částku může strávník vybírat u provozního menzy.

Rozšíření služeb v menzách MU

7. ledna 2019

Vážené dámy a pánové, zaměstnanci a studenti,
při příležitosti zahájení Akademického roku jsme pro Vás připravili další rozšíření našich služeb:

- V Akademické menze na Moravském nám. v nově otevřeném " Vegan baru " mohou příznivci Raw stravy ochutnat výrobky připravené našimi kuchaři proškolenými odbornými lektory pod záštitou Asociace kuchařů a cukrářů ČR, jejíž jsme členy.

- Jídelní  lístky jsou prezentovány ve WebKreditu v sekci aktuální jídelníčky a pod anglickou vlaječku se zobrazí aktuální nabídka v anglické verzi. Využijte aplikaci MobilKredit a vše ovládejte mobilním telefonem.

V nabídce jídel jsou také označeny alergeny obsaženy v potravinách, dle čísel v tabulce, která je uvedena v sekci aktuální jídelníčky včetně legendy.

- Pravidelně Vás budeme informovat o gastronomických akcích mezinárodních kuchyní probíhajících každý měsíc na jednotlivých menzách.

Změna autentizace WebKredit

12. července 2017

Vážení strávníci,
od 12. 7. 2017 dochází pro aktivní osoby MU (studenty, zaměstnance) ke změně způsobu přihlášení k systému WebKredit pomocí jednotného přihlášení na Muni. Pro přihlášení prosím použijte UČO a primární heslo na MU.