Důležité upozornění

22. 4. 2021 Renata Pavlicová

Dle na řízení Vlády ČR ze dne 19.4.2021 nesmějí být od 24.4.2021 ubytováni na kolejích studenti bez negativního testu – viz https://www.muni.cz/koronavirus

Toto nařízení platí i pro aktuálně ubytované studenty.

Studenti se tedy od 24.4.2021 budou na recepcích prokazovat oznámeních o výsledku testu formou SMS, v papírové podobě nebo emailem.

Nově nastupující studenti budou povinni předložit výsledek testu formou SMS, v papírové podobě nebo emailem ne starší než 48 hodin.

Pokud student předloží samotest, pak ten musí být proveden v den nástupu na ubytování.

Jestliže student nemá při nástupu na ubytování žádný test, je povinen využít samotestovací sadu, kterou zakoupí na recepci ( cena 98,- Kč) a okamžitě si provede test, který předloží na recepci. Následně výsledek testu uvede do IS MUNI.

Pokud student oznámí pozitivní test, pak přechází do B&B UNIVERSITY HOTEL BRNO do 14-denní karantény.