Eskalační semafor COVID-19

4. 9. 2020

Vážené studentky, vážení studenti
po velmi pečlivé úvaze z důvodu ochrany studentů a zaměstnanců před šířením COVID-19 vydal a schválil dne 3.9. krizový štáb MU eskalační semafor, kde se podle barvy, která je v souladu s opatřením ČR, vydávají pokyny spojené s provozem všech částí Masarykovy univerzity. Je to jedno z mnoha preventivních opatření, která pomohou udržet univerzitu v chodu a umožní studentům účastnit se výuky v maximálně možné míře. Toto opatření týkající se kolejí platí i na kolejích dalších vysokých škol v Brně. Prevence je v dnešní době klíčová a věříme, že ji z výše uvedených důvodů pochopíte a budete respektovat.