Informace k harmonogramu rezervací na akademický rok 2023-2024

10. 3. 2023 Renata Pavlicová

Vážené studentky, vážení studenti,

věnujte prosím zvýšenou pozornost informaci (viz Harmonogram rezervací a ubytování pro akademický rok 2023/2024), že on-line rezervace prostřednictvím ubytovacího systému ISKaM budou zahájeny 2. května, a to pro všechny studenty vyšších ročníků Masarykovy univerzity, kteří si chtějí ponechat stávající lůžko.

Výjimkou jsou studentky a studenti MU ubytovaní v koleji Kounicova, kde s největší pravděpodobností proběhne od příštího akademického roku rekonstrukce a koleje budou uzavřené. Ti si budou moci rezervovat lůžko na jiných kolejích MU, a to v termínu od 15. května.

Místo na kolejích v akademickém roce 2023/2024 dostanou všichni aktuálně ubytovaní studenti, kteří budou pokračovat ve studiu a současně projeví svůj zájem ve stanoveném termínu.

Rezervace lůžek pro studenty vyšších ročníků MU, kteří mají aktivní studium, končí 25. května. Pro platnou rezervaci je stejně jako v předchozích letech nutné, abyste také bezprostředně elektronicky podepsali ubytovací smlouvu a uhradili rezervační kauci ve výši 2 000 korun.

Také bychom vás chtěli upozornit na vyhlášení mimořádných dodatečných voleb do kolejních rad, díky nimž se můžete i vy studenti podílet na řešení otázek souvisejících s bydlením na kolejích MU. Kandidáti na místo v kolejní radě se mohou hlásit do 17. března. Podrobnosti jsou zveřejněny na webu SKM (https://www.skm.muni.cz/aktuality/dodatecne-volby-do-kolejnich-rad).

Důležité odkazy: