Informace k ubytování v ak. roce 2020/21

14. 4. 2020

Edit 14.4.20

Rezervace pro aktuálně ubytované na stávající lůžko nebo ty co se odhlásili z kolejí od 1.3. na lůžko ze kterého se odstěhovali (pokud nneí obsazené) budou zahájeny v pondělí 20.4. v 9:00.

Edit 30.3.20
Zahájení rezervací se o 14 dní odkládá, tzn. 6.4. NEBUDOU zahájeny rezervace na příští ak.rok. O přesném termínu budeme studenty informovat.

Edit 25.3.
Harmonogram rezervací a ubytování bude upraven v souvislosti se změnou Harmonogramu ak. roku MU.
Studenti, kteří se z kolejí odhlásili 1.3.2020 a později budou pro účely rezervací na ak.rok 2020/21 bráni jako aktuálně ubytovaní studenti.

12.3.2020 V sekci dokumenty jsou zveřejněny dokumenty vztahující se k ak. roku 2020/21. Je zde ceník kolejného, harmonogram a pokyn k úhradě kaucí a kolejného a vzor smlouvy. Pročtěte si prosím tyto dokumenty, zejména upozorňuji na tyto změny a novinky:

ceny se zvyšují o 3% (infalce + navýšení cen energií)

rezervační kauce se zvyšuje na 2000 Kč a vrací se v případě nástupu na kolej až po ukončení ubytování a slouží k pokrytí případných škod a nedoplatků

na bloku A2 nebudou po rekonstrukci k dispozici 4-lůžkové pokoje, ale pokoje budou 3-lůžkové s novým nábytkem, stejně jako na bloku A3 (viz fotogalerie). 4-lůžkové pokoje budou na Vinařské k dispozici pouze na bloku A1.