Webkredit a Mobilkredit: Jistota menu za 85 Kč

Dostupnost maximálního možného výběru jídel, které menzy Masarykovy univerzity jednotně nabízejí od jarního semestru, studentům zajistí pouze včasné objednání přes systémy MobilKredit a Webkredit.

18. 3. 2024

„U studentů se nám pořád nedaří dosáhnout toho, aby si zvykli tyto aplikace používat. Jedině tak ale získají jistotu, že po celou otevírací dobu menz dostanou menu za zvýhodněnou studentskou cenu 85 korun. Všechna jídla sice budou v menzách dostupná na volný prodej, avšak vždy jen do vyprodání odhadovaného množství,“ uvedl manažer menz Tomáš Kala. Dodal, že objednávání jídel přes WebKreditMobilKredit současně podporuje všechny aspekty udržitelnosti, která patří k dlouhodobým prioritám MU.