Ubytování studentů

Správa kolejí a menz nabízí k ubytování 3 825 lůžek v 11ti budovách kolejí v různých částech Brna a různých cenových relacích.

Ve všech kolejích je možnost internetového připojení. Na každé koleji je k dispozici prádelna, TV místnost, studovna. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní lednicí.

Aktuality

Rezervace lůžek na jarní semestr

10. prosince 2019

Rezervace lůžek na jarní semestr budou možné v ISKAMu od 6.1.2020 od 10:00.

Aktuálně ubytovaní studenti si budou moct lůžko rezervovat přednostně od 2.1.10:00

Datum nástupu bude možné nastavit v období 3.2.-17.2.2020.
Po rezervaci je nutné potvrdit elektronicky smlouvu a uhradit rezervační kauci nejpozději do 10 dnů od provedení rezervace.

Mimo toto období jsou rezervace možné 2 týdny před plánovným nástupem.

Na koleje Vinařská blok A2 nejsou rezervace možné z důvodu plánované rekonstrukce. Pro krátkodobé ubytování pište o rezervace na koleje.vinarska@skm.muni.cz o ubytování delší jak měsíc, max do 31.3.2020 na ubytovani@skm.muni.cz.

Jana Hradilová. manažerka provozu ubytovacích služeb

Výměny kolejí

3. prosince 2019

Výměny kolejí budou tentokrát možné až v pátek 3.1.2020. Více informací najdete zde. Žádosti o výměnu k 3.1.2020 posílejte prosím nejdříve 31.12.2019 na adresu koleje@skm.muni.cz. Tyto žádosti potvrdíme až 2.1.2020. O schválení žádosti bude tedy rozhodovat datum a čas přijetí.

Výměny za volné lůžko budou možné pouze v případě, že budou uspokojeni všichni žadatelé o koleje.

Aktuálně volná lůžka najdete zde

Žádosti o výměnu doručené před 1.1.2020 nebudou brány v potaz!

Jana Hradilová, manažerka provozu ubytovacích služeb SKM MU

Aktuální informace

27. listopadu 2019

Rezervace volných lůžek je možná pouze online prostřednictvím ISKAM  zde také najdete aktuální nabídku volných lůžek. Orientační počet volných lůžek najdete také zde

U těchto rezervací se již neplatí rezervační kauce. Nástup je možný pouze v pracovní dny (na kolejích se stálou recepční službou po domluvě i o víkendu). Rezervace je možné provádět cca 14 dní před plánovaným nástupem. Po rezervaci je nutné potvrdit v ISKAM elektronicky ubytovací smlouvu.

Je nutné se ubytovat v den, který si nastavíte na smlouvě.  Pokud se ale v den nástupu, který si vyberete neubytujete bude rezervace zrušená a lůžko uvolněné dalšímu zájemci.

Rezervace na jarní semestr budou možné až v lednu 2020. přesný termín bude zveřejněn v půlce prosince.

Jana Hradilová, manažerka provozu ubytovacích služeb

Další aktuality...

O kolejích