Ubytování studentů

Správa kolejí a menz nabízí k ubytování 4 041 lůžek ve 12ti budovách kolejí v různých částech Brna a různých cenových relacích.

Ve všech kolejích je možnost internetového připojení Na každé koleji je k dispozici prádelna, TV místnost, studovna. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní lednicí.

Aktuality

Rezervace

15. září 2017

12.9. Všechna lůžka v kolejích MU jsou momentálně obsazená, v současné době jsou možné pouze rezervace na nám. Míru od 2.10.

Od 20.9. budou možné rezervace s nástupem 2.10. i na ostatních kolejích MU. Pokud se přes víkend někteří studenti neubytují, je možné že se uvolní lůžka s nástupem ihned. Žádosti zasílejte mailem na adresu hradilova@skm.muni.cz. V žádosti opět uvádějte učo a datum nástupu a  ukončení a preferovanou kolej. O koleje lze žádat až po zápisu ke studiu.

5.9. Lůžka, která se v průběhu tohoto týdne uvolní budeme přidělovat ve čtvrtek 7.9. na základě žádosti zaslané e-mailem na hradilova@skm.muni.cz. Z důvodu účelného využití kapacity kolejí již nebudou možné rezervace přes ISKAM.
Do žádosti vždy uveďte své jméno a učo, datum nástupu a ukončení. Nástup je možný nejpozději 17.9.2017. Minimální délka ubytování do 30.11.2017.
Můžete uvést i preferovanou kolej, ale vzhledem k omezené volné kapacitě kolejí nemůžeme zaručit, že bude preferencím vyhověno. E-mailem vám bude oznámeno, zda vaší žádosti bylo vyhověno nebo ne a další instrukce.

V případě zájmu o kolej nám. Míru s nástupem 2.10. napište e-mail na adresu hradilova@skm.muni.cz, kde uvedete své učo a předpokládané datum ukončení. Potvrzení rezervace a další informace dostanete mailem.

Z důvodu prodloužení rekonstrukce kolejí nám. Míru do 2.10.2017  a nutnosti zajistit náhradním ubytování studentům, kteří si již rezervovali kolej na nám. Míru nejsou bohužel v současné době možné nové rezervace.

31.8. v odpoledních hodinách (cca 14 hod) budou k dispozici volná lůžka k rezervaci. Lůžko bude možné si rezervovat v aplikaci ISKAM.

Jana Hradilová, manažerka provozu ubytovacích služeb

Potvrzení o zajištění ubytování

15. září 2017

 Upozorňujeme zahraniční studenty, že  „Potvrzení o zajištění ubytování“ pro účely udělení nebo prodloužení víz se vystavuje pouze na základě písemné žádosti zaslané emailem na adresu koleje@skm.muni.cz a to minimálně týden před Vaší návštěvou na OAMP nebo na Velvyslanectví ČR ve Vaší zemi.
Potvrzení zasíláme datovou schránkou na příslušné úřady pouze v pondělí, středu a pátek!!!!!!

Zažádejte si proto o své Potvrzení včas!!!!

Lucie Wagnerová, ubytovací provoz SKM

Výměny kolejí

14. září 2017

Výměny jsou možné vždy první pracovní den v měsíci. Více informací najdete zde.

O výměny k 2.10.2017 je možné požádat nejdříve 27.9.2017.

Jana Hradilová, vedoucí UP SKM MU

Další aktuality...

O kolejích