Ubytování studentů

Správa kolejí a menz nabízí k ubytování 3 825 lůžek v 11ti budovách kolejí v různých částech Brna a různých cenových relacích.

Ve všech kolejích je možnost internetového připojení Na každé koleji je k dispozici prádelna, TV místnost, studovna. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní lednicí.

Aktuality

Rezervace lůžek na jarní semestr

4. prosince 2018

Rezervace lůžek na jarní semestr bude možná od 3.1.2019 od 9:00 hod prostřednictvím systému ISKAM.

Nástupy na koleje je možné nastavit už v průběhu ledna. Nejzazší termín nástupu je 17.2.2019.

Pro nástupy 1.2.2019 a později je nutné uhradit nejpozději do 10 dnů od provedení rezervace rezervační kauci vy výši 1000,- Kč prostřednictvím SUPO. Více informací najdete v pokynu k úhradě kaucí a kolejného

Jana Hradilová, manažerka provozu ubytovacích služeb

WiFi eduroam - koleje Vinařská blok A2

4. prosince 2018

Od 4. 12. 2018 je dokončeno zprovoznění provizorního pokrytí WiFi eduroam na koleji Vinařská blok A2. Finální pokrytí WiFi eduroam Vinařská blok A2 proběhne až po dokončení plánované rekonstrukce.

Na 62 pokojích je pro připojení přístupového bodu (AP) WiFi eduroam využita jedna ze dvou internetových zástrček s označením A, do které je zapojen AP WiFi eduroam - neodpojovat.

Návod pro připojení do sítě eduroam.

Pro správnou funkčnost systému je nezbytné trvalé vypnutí vlastních WiFi routerů a hotspotů v souladu s pokynem Použití vnesených elektrických spotřebičů do kolejí MU, Článek 2, bod 9.

V případě problémů s připojením je možno se obrátit na tyto kontakty.

Ing. František Dočekal, vedoucí UTS a IT

Volná lůžka

19. listopadu 2018

Volná lůžka pro studenty MU jsou stále k dispozici!
Nástupy jsou možné od 3.12.2018 do 14.12.2018 v době 8-15 hod., datum nástupu si můžete zvolit tedy v tomto rozmezí. Lůžka je možné rezervovat přes ISKAM.

Studenti jiných VŠ mohou zaslat žádost o ubytování na koleje@skm.muni.cz

Orientační počet volných lůžek najdete zde (určeno především pro studenty jiných VŠ, kteří nemají přístup do ISKAMu, studenti MU vidí v ISKAMu aktuální nabídku).

Studentům, kteří se neubytují bude rezervace zrušená a lůžko nabídnuté dalším zájemcům. K nástupu je na koleje je potřeba předložit OP/pas, ISIC a 2x ubytovací smlouvu vytisknutou z ISKAMu.

Rezervační kauce se neplatí, zaplatíte do 10 dnů od nástupu ubytovací kauci a poměrnou část kolejného za aktuální měsíc.Další informace k platbám najdete níže.

 K dispozici jsou volná lůžka také v bloku A2 - ubytování pouze do 30.4.2019.

Jana Hradilová, manažerka provozu ubytovacích služeb

Další aktuality...

O kolejích