Ubytování studentů

Správa kolejí a menz nabízí k ubytování 3 825 lůžek v 11ti budovách kolejí v různých částech Brna a různých cenových relacích.

Ve všech kolejích je možnost internetového připojení Na každé koleji je k dispozici prádelna, TV místnost, studovna. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní lednicí.

Aktuality

Volná lůžka 14.8.

13. srpna 2018

Dne 14.8. budeme rušit rezervace těch, co neuhradili rezervační kauci. Lůžka budou uvolněna po 14 hod.

Jana Hradilová, manažerka provozu ubytovacích služeb

Zrušení rezervace

6. srpna 2018

Rezervaci lůžka ze strany studenta lze zrušit pouze písemně nejpozději dne 31. 8. 2018 zasláním e-mailu na adresu koleje@skm.muni.cz. Ve své žádosti vždy uvádějte UČO, bez něj nelze rezervaci dohledat a zrušit.

Po potvrzení ze strany SKM, že byla rezervace zrušená, bude rezervační kauce odblokována na SUPO účtu studenta, odkud si ji student může převést na svůj bankovní účet.

Pokud žádost bude odeslaná po 31.8.2018 rezervační  kauce propadá. Zrušit elektronický podpis smlouvy v aplikaci ISKAM nestačí!

Jana Hradilová, manažerka provozu ubytovacích služeb

Úhrada rezervační kauce

3. srpna 2018

Do 10 dnů od provedení rezervace je nutné uhradit rezervační kauci. Pokud nebude kauce včas a v plné výši uhrazená bude rezervace lůžka zrušená. Na bankovní převod počítejte 1-2 pracovní dny.

Více informací najdete v Pokynu k úhradě kaucí a kolejného.

Pokud je platba správně připsaná na Váš SUPO účet kauce se uhradí automaticky v den splatnosti. Uhrazená kauce se zobrazuje jako blokovaný zůstatek na SUPO. Pohledávky na SUPO se zobrazí, po té, co na SUPO přijde platba a SUPO se změní z aktivovaný na aktivní.

Informace potřebné k úhradě rezervační kauce a kolejného ze zahraničí (IBAN, Swift) najdete zde.
Na převod ze zahraniční banky (např. Slovenska) počítejte tak 4 pracovní dny. Poté co je platba připsána na účet MU v KB, jsou peníze na SUPO účtu studenta až druhý den po 13 hod.

Jana Hradilová, manažerka provozu ubytovacích služeb

Další aktuality...

O kolejích