Ubytování studentů

Správa kolejí a menz nabízí k ubytování 3 825 lůžek v 11ti budovách kolejí v různých částech Brna a různých cenových relacích.

Ve všech kolejích je možnost internetového připojení. Na každé koleji je k dispozici prádelna, TV místnost, studovna. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní lednicí.

Aktuality

Výměny kolejí

14. října 2019

Výměny jsou možné pouze první pracovní den v měsíci. Více informací najdete zde. Žádosti o výměnu k 1.11. posílejte nejdříve 30.10.2019 na adresu koleje@skm.muni.cz.

Výměny za volné lůžko budou možné pouze v případě, že budou uspokojeni všichni žadatelé o koleje.

Aktuálně volná lůžka najdete zde

Žádosti o výměnu doručené před 30.10.2019 nebudou brány v potaz!

Jana Hradilová, manažerka provozu ubytovacích služeb SKM MU

Potvrzení o zajištění ubytování

4. října 2019

Upozorňujeme zahraniční studenty, že  „Potvrzení o zajištění ubytování“ pro účely udělení nebo prodloužení víz se vystavuje pouze na základě písemné žádosti zaslané emailem na adresu koleje@skm.muni.cz a to minimálně týden před Vaší návštěvou na OAMP.

Od 1.8.2019 NEZASÍLÁME tato potvrzení na zastupitelské úřady/velvyslanectví ČR v zahraničí.

Potvrzení zasíláme datovou schránkou na příslušné úřadovny OAMP pouze v pondělí, středu a pátek!!!!!!

Zažádejte si proto o své Potvrzení včas!!!!

Potvrzení může být vystaveno pouze v případě, že máte uhrazené všechny pohledávky a Váš SUPO účet nevykazuje dluh za ubytování!!!!

Lucie Wagnerová, ubytovací provoz SKM

Aktuální informace

24. září 2019

Aktuálně se uvolnilo větší množství lůžek.  Rezervace je možná pouze online prostřednictvím ISKAM  zde také najdete aktuální nabídku volných lůžek. Orientační počet volných lůžek najdete také zde

U těchto rezervací se již neplatí rezervační kauce. Nástup je možný pouze v pracovní dny (na kolejích se stálou recepční službou po domluvě i o víkendu). Rezervace je možné provádět cca max. týden před plánovaným nástupem. Po rezervaci je nutné potvrdit v ISKAM elektronicky ubytovací smlouvu.

Je nutné se ubytovat v den, který si nastavíte na smlouvě.  Pokud se ale v den nástupu, který si vyberete neubytujete bude rezervace zrušená a lůžko uvolněné dalšímu zájemci.

Jana Hradilová, manažerka provozu ubytovacích služeb

Další aktuality...

O kolejích